Katarzyna Raabe
Trener komunikacji empatycznej, Coach, Pedagog
Poprowadzi warsztat: “Empatia dla własnych emocji“
Kim jest?
Fascynują ją relacje i życie pełne wewnętrznej mocy, wigoru i radosnej ekscytacji.
Trener komunikacji empatycznej.
Coach w duchu empatii– Empathy based Business & Life Coaching.
Pedagog z wieloletnim doświadczeniem i otwartością na to, co przynosi Życie.
Pomaga ludziom otwierać się na miłość, bo w jej przekonaniu tylko Miłość czyni życie “żywym” i pozwala czerpać z niego radość
Wie jak wspierać ludzi w odkrywaniu piękna ich wrażliwości w kontakcie z własnymi dziećmi, podopiecznymi, uczniami, bliskimi, przełożonymi, zespołem w pracy, z samym sobą. Tak, by każde spotkanie z drugim człowiekiem pozbawione było zmagań, lęku, jakiejkolwiek formy walki, a przynosiło autentyczne i życzliwe relacje w zgodzie z sobą.
Swoją inspirację do pracy i życia czerpie z Porozumienia bez Przemocy wg M. Rosenberga, Gentle Teaching Johna McGee, Feel the Fear i Do It Anyway® dr Susan Jeffers. Inspiruje ją Brene Brown, Kristin Neff oraz Anthony de Mello, Richard Rohr i żywe słowo ojca Mieczysława Łusiaka SJ.
Wierzy, że nawet w relacjach, które bywają wyzwaniem możliwe jest stworzenie wspólnej przestrzeni na empatyczny dialog, gdzie można czuć swobodę w szczerym i autentycznym wyrażaniu siebie z jednoczesnym uwzględnieniem wrażliwości drugiej strony w relacji.
https://www.facebook.com/madeinempathy/
Jest jedynym w Polsce licencjonowanym instruktorem Feel the Fear i Do It Anyway® dr Susan Jeffers – Programu kształcącego umiejętności radzenia sobie z lękiem. Stworzyła i prowadzi polską jego wersję pn: NIE BÓJ SIĘ BAĆ… I PO PROSTU DZIAŁAJ!®
https://feelthefeartraining.com/katarzynaraabe/
http://madeinempathy.pl/szkolenia/nie-boj-sie-bac-i-po-prostu-dzialaj/
O czym będzie warsztat?
Warsztat o praktycznym i efektywnym sposobie radzenia sobie z własnymi emocjami, które nas „zalewają”, „wiercą dziurę w brzuchu”, „paraliżują”, „obezwładniają” lub „zatykają”.
Znajdziecie tu kilka praktycznych ćwiczeń do samodzielnego wykonania oraz sposobów na uświadomienie sobie: o czym jest mój niepokój, lęk, obawa, poczucie niepewności i co można z tym zrobić?
Załączoną notatkę będziecie mogli traktować jako instrukcję do codziennego praktykowania, a jedną z jej części możecie wydrukować na lodówkę jako afirmację lub tzw. „przypominajkę”.